Econ Karrier

Segíthetünk?

Munkahely

Vállalkozásunk az iparágakon átívelő kutatás fejlesztési kihívásokra nyújt kreatív, innovatív megoldási javaslatokat. Ezekhez a folyamatokhoz keresünk nyitott, gondolkodó társakat, lehetőséget biztosítva számukra szakmai képességeik további fejlesztésére. Hitünk szerint minden egyes feladat megoldásával a közös jövőnket építjük!

Magas szintű szakmai támogatás a társadalmi kihívások innovatív teljesítéséhez.

Sikerorientált, értékes tudást növelő csapat.

Folyamatosan növekvő, kizárólag magyar tulajdonú vállalkozás.

Szakmai továbbképzések, nyelvtanulási lehetőségek

Csapatépítő tréningek,
céges szakmai napok

Közös sportolási lehetőségek,
biciklitároló és zuhanyzó az irodában

Nyitott pozíciók

Jelenleg nincs nyitott pozíció…

Más pozíciók érdekelnek?

Küldd el az önéletrajzodat, írd meg milyen terület érdekel és értesítünk, ha lesz nyitott pozíciónk.
job (kukac) econengineering.com

Ajánlatunk számodra

  • Összetartó és támogató csapat
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődés
  • Szakami tanfolyamok
  • Személyre szabott tanulási lehetőség
  • Impulzív környezet
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Rugalmas munkaidő törzsidővel
  • Csapatépítő tréningek
  • Heti gyümölcsnap az irodában

Ne tartson vissza a jelentkezéstől, ha…

  • szakirányú tanulmányaidat még nem fejezted be → szívesen fogadunk gyakornokként, hogy belekóstolj a mérnöki életbe;
  • szakirányú tanulmányaidat befejezted, de még nincs kezedben a diplomád → pályakezdőként lehetőséged lesz hasznosítani a tanultakat, és végül kezedbe venni diplomádat;
  • nem vagy magabiztos az idegennyelvek területén → kiscsoportos angol és német nyelvtanfolyamot biztosítunk kollégáink számára, hogy külföldön is magabiztosan szólalhassanak meg;
  • nem tudod, be tudsz-e illeszkedni egy fiatalos csapatba → ne aggódj, kollégáink nyitottak, segítőkészek, és a sörözés, bringázás vagy focizás sem korhoz kötött;
  • nem érzed kreatívnak magad → nem minden kollégától várjuk el ugyanazokat a készségeket, hiszen mindenki másban jó. Kíváncsiak vagyunk rá, neked mi az erősséged!
  • nincs elég tapasztalatod → nálunk majd szert teszel rá, ezért vannak junior pozícióink. Segítünk a fejlődésben, hogy egyre nagyobb kihívást jelentő, izgalmas projekteken dolgozhass.

Diákoknak

Tanulmányi verseny

Célja a műszaki feladatok kihívásaira nyitott hallgatók megismertetése olyan eszközökkel, melyeket a projektfeladat megvalósítása során használva szélesítik mérnöki eszköztárukat, mélyítik műszaki ismereteiket, ezáltal pedig növelik a munkaerőpiacra lépési potenciáljukat.

A projektfeladat megoldása során a hallgató használja az Ansys (általános végeselem, véges térfogat szimulációs szoftver) és/vagy a Moldex3D fröccsöntésszimulációs szoftvereket.

Az első három helyezett díjban részesül, az eredményhirdetésre az éves ECON konferencián kerül sor.

PÁLYAMUNKA
– féléves tantárgyi feladat
– TDK projekt
– szakdolgozat
– diplomamunka

PROJEKT BEMUTATÁSA
– Ansys vagy Moldex3D szimulációs állományok
– sablon alapú dokumentáció
– min. 5 eredménykép
– min. 2 eredményvideó

ÉRTÉKELÉSI SZEMPONTOK
– önálló munka mértéke
– ötletesség a szimulációban
– a bemutatás teljessége

Szakmai gyakorlati lehetőség

6 hetes egybefüggő szakmai gyakorlatra várjuk BSc és MSc mérnökhallgatók jelentkezését önéletrajzzal ipari automatizálás és mérnöki szimuláció témakörökben.

Kiválasztási eljárás

Beküldött CV kiértékelését követően beszélgetés az illetékes szakmai vezetővel. Döntésnél szempont a jelölt szakmai érdeklődése, a választott szakiránya, a szakdolgozatának témája.

Együttműködés

Gyakornoki munkaszerződés 3 oldalú megállapodás keretén belül.
Tapasztaltszerzés érdekében a szakmai gyakorlat valós projektekbe ágyazása a cél.

Szakdolgozat és diplomamunka

BSc szakdolgozatokhoz és MSc diplomamunkákhoz az eCon Engineering Kft. az alábbiakkal támogatja a mérnökhallgatókat.

  • szakemberek révén konzulensi támogatás
  • hozott téma esetén projektbe integrálás lehetősége
  • piaci projektekre alapozott témakiírások