Irodai adminisztrátor

bg linesCreated using Figma
arrow downCreated using Figma

Dinamikusan fejlödő magyar tulajdonú mérnökiroda Budapesti irodájába az alábbi munkakörbe keres megbízható, szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat

Az új munkatárs feladatai

  • Beérkező/kimenő küldemények, számlák iktatása és kezelése
  • Alapvető irodai teendők: irodai ellátmány beszerzése, a cég zavartalan működésének biztosítása,
  • Nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Prezentációk készítése, kimutatások frissítése
  • Munkatársak munkájának adminisztratív támogatása
  • Pénztár kezelése
  • Egyéb szervezési és adminisztrációs feladatok

Elvárásaink

  • Idegen nyelv ismerete és aktív használata (elsődlegesen: angol, másodlagosan: német)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, powerpoint)
  • Irodai működésben szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Jogosítvány- B

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Kulturált, barátságos munkakörülmények
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Egyéb információ az állásról

  • Azonnali munkakezdés
  • Teljes munkaidős

Munkavégzés helye

Budapest, XI kerület

Megosztom

challenge iconCreated using Figma

Kihívásokra vágyik

Értékes tudás, tartalmas munkahely

UnionCreated using Figma

Gyártókkal való szoros együttműködés

Dolgozzon a legfrissebb termékekkel

Sikeres magyar vállalat

Folyamatos bővülés